Радикали привітали дітей учасників АТО зі святами

Вітати дітей  військових 27 артбригади зі святами стало доброю традицією у представників радикальної партії Олега Ляшка. Свої вітання і побажання найкращого вони висловлюють дітям наших захисників і організовують чудові свята для дітей.

830-2417

Виступи талановитих колективів, новорічні пісні, запальні танці. Театральний колектив показав новорічну казку «12 місяців». Усе це дарує масу задоволення і радості малятам.

Ці діти особливі, адже вони місяцями не бачать своїх батьків. Мужні військові 27 артбригади захищають нашу батьківщину від ворога на сході нашої країни. Своєю місією партія вважає допомагати їх дітям.

830-3446

Солодощами і подарунками радикали показують свою любов і піклування. Саме напередодні Різдва, коли кожне маля мріє про диво, представники радикальної партії Олега Ляшка створюють атмосферу свята.

“Ми організували, щоб  наш білопільський центр дитячої та юнацької творчості привітав дітей, батьки яких сьогодні несуть службу в АТО. Нам дуже приємно, що діти спілкуються, розуміють один одного, і ми завжди допоможемо тим, хто потребує підтримки. Сподіваюся, що і надалі кроки нашої фракції в облраді будуть направлені на те, щоб в Україні був мир і злагода” – Наталя Калініченко, голова фракції Радикальної партії О. Ляшка в облраді.

“Бажаю вам від щирого серця, від обласної ради, від всього депутатського корпусу, щоб ваші мрії здійснювалися, а на себе ми беремо відповідальність за те, щоб ми змогли матеріально та фізично допомогти вам” – Тетяна Головко, заступник голови облради (Радикальна партія О. Ляшка).

“Хочу пожелать всем нашим военным і детям в конун Рождества всем доброго здоровья, хорошего настроения, добра, благополучия и самое главное мирного неба” – Вячеслав Шапошнік, в.о. голови сумської територіальної організації Радикальної партії О. Ляшка.

Сумські радикали пообіцяли свою місію створення свята і подарунків продовжувати і надалі.

5

6