РЕДАКТОР ГАЗЕТИ “СУМЩИНА” ЗБЕРІГАЄ ПОДАННЯ НА ЗВІЛЬНЕННЯ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ У ПАПЦІ “НАФІГ”

12525646_1079743372082986_3288026841545917721_o

Журналістка газети “Сумщина” Катерина Співак виклала у Фейсбуці подання на звільнення відразу двох працівників друкованого ЗМІ. Ці папери приніс їй, як голові профспілки, редактор Сергій Моша, який до сесії 25 березня обіцяв депутатам нікого не звільняти.

“Шановний начальник управління майна СОР М. Коваленко, шановні депутати облради, “привіт” Вам від головного редактора “Сумщини”. Хоч Моша і обіцяв вам до сесії (25 березня) нікого не звільняти і не виносити догани, але, вочевидь, мав він вас всіх на увазі. 17 березня він приніс мені, як голові профспілки, подання на звільнення одразу ДВОХ людей! І це при тому, що одна працівниця уже кілька днів у відпустці, а друга – на лікарняному. Хто там каже, що немає підстав для його звільнення? Така “шана” у головного редактора до закону. До даного ним слова. До обласної ради. А про його повагу до прав людей я вже мовчу”, – написала Катерина Співак.

За її словами, подання на звільнення редактор Моша зберігає в папці “Нафіг”, виклавши її в компютерній редакційній мережі, яку бачать усі працівники газети. “Це все, що треба знати про те, що твориться в “Сумщині””, – додала журналістка.

А ось інша працівниця “Сумщини”, дизайнер-верстальник газети Лариса Сердюк, жалкує, що під час прийому на керівні посади в Сумах не вимагають довідку від психіатра. “Моша не появился из ни откуда. Его рекомендовал ГО “Майдан” и с пеной у рта защищает и оправдывает своего “протеже”. Моша яркий представитель новой власти. Для него закон не писан: плевал он на всех и вся. А чтоб подчиненные не искали справедливости, ввел наказ о коммерческой тайне. Теперь куда не плюнь – везде коммерческая тайна. Удобненько то как. А кому не нравиться – НА ФИГ. Жаль, что при приеме на руководящие должности не требуют справку от психиатра. Похоже такую норму нужно вводить”, – вважає вона.

Нагадаємо, колектив видання неодноразово звертався до керівництва області з проханням усунути з посади головного редактора Сергія Мошу. За словами журналістів, новий керівник не тільки не зумів налагодити нормальні відносини з підлеглими, а й постійно тисне на них. Уже було кілька випадків, коли через конфлікт із редактором працівники опинялися в лікарнях.

Читайте також:

  1. У Конотопі рятувальники загасили пожежу у приватному будинку

  2. У Сумах фахівці ДСНС врятували бабусю із задимленої квартири

  3. «Якось переклинило»: нетверезий житель Великої Писарівки напав на товариша з ножем

  4. У жителів Сумщини змінився постачальник газу: як і кому передавати показання лічильника?

  5. У Липовій Долині водій намагався відкупитися від поліції за їзду напідпитку

  6. Переконував, що не пив: у Сумах зупинили чергового нетверезого водія

  7. Військовозобов’язаним заборонено залишати місце проживання без дозволу військкомату, – Генштаб ЗСУ

  8. У Сумах під час сварки 32-річний чоловік вдарив сусіда обухом сокири по голові

  9. Подробиці вечірної ДТП на Харківській, у якій травмувалася дівчина

  10. Ракетним обстрілом у Шостці зруйновано підприємство та пошкоджено більше сотні квартир – у прокуратурі розпочали досудове розслідування