Редактора “Сумщини” хочуть пустити у вільне плавання разом з газетою

Сумський журналист Віталій Кохан повідомив у Фейсбуці, що на сайті обласної ради оприлюднили проект рішення на наступну сесію, 3 червня, яким можуть звільнити з посади головного редактора газети «Сумщина» Сергія Мошу.

Згідно з формулюванням, питання винесуть на розгляд депутатів “…на вимогу профспілкової організації редакції обласної газети «Сумщина»… за порушення норм трудового законодавства України, відповідно до статті 45 Кодексу законів про працю України, статті 33 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», рішення обласної ради від 18.11.2011 «Про порядок управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області» (зі змінами від 25.03.2016)”.

“Нарешті!!! Побачимо згодом результати поіменного голосування! Головне, щоб знову питання по “Сумщині” не поставили останнім в порядку денному, коли депутати розбігаються…”, – прокоментував Віталій Кохан.

Нагадаємо, екс-працівники газети, які написали заяви на звільнення, неодноразово зверталися до керівництва області з проханням усунути з посади головного редактора Сергія Мошу. За словами журналістів, новий керівник постійно тиснув на них і доводив навіть до лікарні.

Наразі зареєстровано і проект рішення «Про реорганізацію друкованого засобу масової інформації  — організацію обласної газети «Сумщина» та комунального підприємства «Редакція газети «Сумщина».