Ремонт по-лебединськи: у школі №7 проводять уроки під «дощем зі стелі»

5a069f455d12c_33

У Лебединській спеціалізованій школі №7 триває капремонт даху, а зі стелі на верхніх поверхах будівлі йде справжня злива.

Школа – гордість Лебедина, але тільки з парадного боку. На даху ведуться роботи, а увесь непотріб скидають на подвір’я. Усередині кабінети виглядають – не краще. Під час дощу залило актову залу.

5a069f4569653_32

У медичному кабінеті – клейонками щодня накривають документацію. У цьому класі військової підготовки тривав ремонт, та через протікаючу стелю його довелося відкласти.

5a069f456caa2_31

Там, де дах відремонтований, також тече вода. Це кабінети, де щодня ведуться уроки – вони геть сирі. Температура ледь дотягує до 15-17 градусів, жаліються педагоги. Підтоплена стеля – не так давно її ремонтували батьки за власний кошт. Тепер же, через капремонт даху гроші сплили разом із білилами. Відповідальність – на ремонтниках.

5a069f4580a95_34

Такий стан справ вражає і педколектив, і батьківській комітет. Попри все, міська влада запевняє: все іде за планом.

«У нас все6 добре в 7-мій школі. Виконуються ремонтні роботи, є договори, є терміни виконання робіт», – говорить заступник міського голови Лебедина Олександр Білокобильський.

Терміни – до кінця року. Через непорозуміння влади й освітян виник конфлікт та набув чималого розголосу. Відповідальність за зіпсований ремонт у школі вирішили перекласти на підрядників.

Після візиту нашої знімальної групи, міський голова терміново зібрав усіх працівників закладу.

Вчителька школи нам розказала, що мер міста погрожував їй через те, що розказала журналістам про проблеми школи. Наша знімальна група також виїхала на термінові збори у Лебедині.

Усі подробиці освітянських перипетій дивіться у новинах СТС у понеділок.