Результати роботи сумських прикордонників: факти і цифри

Вчора в управлінні Сумського прикордонного загону відбулася розширена нарада, на порядку денному якої розглядалося питання підсумків оперативно-службової діяльності загону за І півріччя 2018 року та завдання на наступний період.

Участь у заході взяли заступник начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби України з оперативно-розшукової роботи полковник Віталій Ряболус, керівництво прикордонного загону на чолі з начальником загону полковником Олександром Мейко, начальники відділів прикордонної служби, керівники структурних підрозділів управління загону.

Завдання, які стояли у звітному періоді, персоналом загону в цілому виконані. Прикордонникам Сумщини вдалося забезпечити адекватне реагування на активізацію протиправній діяльності на загрозливих напрямках.

Загалом з початку 2018 року прикордонниками Сумського загону оформлено в пунктах пропуску через державний кордон майже 1 мільйон 942 тисячі осіб та понад 312 тисяч транспортних засобів; у майже 180 випадках припинено незаконне переміщення товарів та вантажів через державний кордон на загальну суму біля 9 мільйонів 400 тисяч гривень; виявлено 28 транспортних засобів з підробленими та несправними документами, ще 4 – викрадених; виявлено та вилучено майже 1,5 кг наркотичних речовин та біля 1,6 кг прекурсорів; виявлено 14 одиниці зброї та 111 штук боєприпасів.

Крім цього, за незаконне перетинання державного кордону України затримано 97 осіб, з них 12 нелегальних мігрантів. На правопорушників законодавства з прикордонних питань складено понад 1100 адміністративних протоколів, накладено стягнень у вигляді штрафів на загальну суму біля 931 тисячі  гривень.

Сумський прикордонний загін й надалі продовжуватиме вживати комплекс заходів щодо нарощування зусиль для протидії протиправній діяльності на державному кордоні.