Родині загиблого воїна-прикордонника вручили державну нагороду героя

Життя старшого солдата Миколи Лосятинського обірвалося 12 лютого 2023 року під час виконання завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини.

26 липня 2023 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України прикордонник Микола Лосятинський нагороджений державною нагородою – медаллю «За військову службу Україні», посмертно.

Нагороду дружині, доньці й синочку загиблого старшого солдата Миколи Лосятинського днями вручив заступник начальника 5 прикордонного загону з персоналу полковник Сергій Любашевський. Наказом Голови Держприкордонслужби України солдату Миколі Лосятинському присвоєно військове звання «старший солдат», посмертно.

До повномасштабного вторгнення росії в Україну Микола Лосятинський працював за кордоном. У перші дні війни повернувся до України і приєднався до підрозділів територіальної оборони в м. Суми, а згодом був призваний на військову службу за призивом під час мобілізації, на особливий період, до лав Державної прикордонної служби України. Після проходження навчання у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, Микола Лосятинський проходив службу в одному з прикордонних підрозділів Сумського прикордонного загону. 12 лютого 2023 року під час виконання завдань з охорони й оборони державного кордону на Сумщині, старший солдат Микола Лосятинський загинув. Незадовго до цього трагічного дня йому виповнилося 50 років.