Романтика на передовій: історія кохання військових з Сумщини

Військова сім’я – це особлива сім’я. Адже кохання та вірність подружжю доводиться поєднувати зі службою в Збройних Силах України.
Військовий медик Юлія з позивним «Роксі» – глухівчанка. Має медичну освіту. До 2016 року працювала в ЛОР- відділенні Глухівської міської лікарні та про армію навіть не замислювалась.
«Одного дня зрозуміла, що повинна робити ту справу, у якій можу себе проявити, особливо там де війна, тому, не задумуючись, пішла до військкомату та потрапила в 16 окремий мотопіхотний батальйон»- розповідає співрозмовниця.
Молодший сержант Денис з позивним «Ден» родом з Кролевеччини. У травні 2016 року підписав контракт зі Збройними Силами України. Наразі служить навідником в одному з підрозділів нашого бойового батальйону.
«Я не міг просто сидіти вдома, коли на фронті так гаряче. Тож без вагань взяв до рук зброю і поїхав на передову» – згадує Денис.
За плечима Юлії – три ротації, а на рахунку Дениса вже п’ять ротацій. Кожного разу перебуваючи на передовій, розуміють, що військова служба поєднує їх як психологічно, так і морально. А розуміння тих моментів, коли кожен із них потребує підтримки, допомагає відносинам бути ще міцнішими.
Юлія та Денис разом уже 5-й рік.
«Ми познайомились буквально через декілька днів, коли я прийшла служити, а саме на свято Нового Року. З перших днів знайомства з Денисом почувала себе королевою. З кожною зустріччю знаходила в нас дедалі більше спільного, і зовсім скоро зрозуміла – рідний» – пригадує Юлія.
У 2019 році молодята одружились, а замість медового місяця, після одруження, романтика відносин продовжувалась на передовій.
Наразі «Роксі» та «Ден» несуть службу в одному підрозділі і перебувають разом на позиціях.
«Скажу відверто, я щасливиця, адже найдорожча мені людина – поряд. Я майже завжди можу прийти до нього, вткнутися в плече і пожалітися, знаючи, що він мене не тільки заспокоїть, але й дасть слушну пораду. І важко висловити словами, яке це щастя» – говорить дівчина.
«Юля в мене найкраща. Навіть не можу пригадати, як жив без неї. І те, що вона тут, надзвичайно зігріває душу»- зазначає Денис.
Закохані мріють про велику сім’ю. Але найперше, – про те, аби всі повернулись живими і здоровими до своїх сімей.
Тримаючи один одного за руки, говорять, що їх стосунки – це дійсно кохання, народжене війною….

Поділитися в соцмережах: