Роменчан бентежить молодь, яка масово стрибає з мосту

Літо у розпалі. Роменчани прямують на місцеві пляжі: хтось позасмагати, хтось поплавати, а хтось пострибати з центрального мосту. У середньому один екстремал стрибає десятки разів на день, виконуючи при цьому різні трюки. Подібні витівки – ні для кого не новина, адже пірнають з висоти тут уже не перший рік поспіль. Роблять це в основному хлопці віком від 15 до 20 років. 
Поблизу пляжу «Козацька пристань» відстань від мосту до води приблизно 5-6 метрів, а глибина – 3 метри. Небезпека вдаритись об дно – можлива, проте існує інша загроза –  під водою є багато металевих штирів і каміння.
Деякі небайдужі городяни, коли бачать, як хтось стрибає, – викликають поліцію. Але, схоже, що екстремалів цим не налякати, адже їх кількість з часом не зменшується. У поліції ж пояснюють, що не мають права самостійно заборонити стрибати чи купатися. “Якщо надходить виклик, то ми в праві лише зробити зауваження”, – кажуть правоохоронці.
Тож, як виявилося, контролювати таку діяльність нікому і заборонити її теж ніхто не може. Тому молоді любителі ризику діють за принципом «що не заборонено – значить дозволено», не думаючи про можливі наслідки…
Джерело: typical-romny.mozello.com