Роменська РДА організовує дітям переселенців відпочинок у Польщі з безоплатним житлом і харчуванням

Із Сумської області до міста Зелена Гура Любуського воєводства з 12 по 18 вересня запрошуються 20 дітей 7-18 років із числа внутрішньо переміщених осіб із районів проведення антитерористичної операції.

Учасники поїздки будуть забезпечені проживанням та харчуванням. Для всієї групи вже заброньовані міста в готелі Джонкові. Їхати діти будуть без батьків та опікунів, з двома медсестрами-вихователями та водієм. У всіх мають бути дійсні паспорти, може бути одноразова віза.

Любуське воєводство буде фінансувати перебування дітей на відпочинку, окрім: витрат на проїзд з України до Польщі та назад; транспортних витрат по регіону, пов’язаних із програмою візиту; страхування, необхідного для перебування за кордоном.

На сайті drzonkow.pl можна переглянути, де будуть проживати діти і де проходитимуть спортивні заняття (критий басейн, соляний грот, ігровий майданчик, прогулянка на візку, настільний теніс, сауна, джакузі, пневматичний тир).

Бажаючих відправити дітей на відпочинок до Польщі просять звертатися до управління соцзахисту населення Роменської районної державної адміністрації (вул. Коржівська, 5).