Роменські депутати прийняли рішення про закриття лінійної поліклініки

Учора, 19 травня, відбулося позачергове засідання Роменської міської ради, на яке винесли одне питання – «Про ліквідацію Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця».

Напередодні засідання проект рішення був опрацьований у постійних комісіях, які проаналізували кожний його пункт і напрацювали рекомендації міській раді, що були враховані депутатами.

Жваве обговорення викликало зауваження депутата міськради Роздобудька В.В., який поставив під сумнів доцільність звернення міської ради до суду чи правоохоронних органів з приводу притягнення до відповідальності осіб, дії яких призвели до нинішньої ситуації з лінійною поліклінікою. Переважна більшість депутатів наполягли на тому, що хтось має понести відповідальність за незаконне використання комунального майна, за довгострокове відтермінування облаштування у приміщенні по вул. Горького дитячої поліклініки, за те, що працівники поліклініки, яких було введено в оману, залишилися без роботи і зарплатні, за майбутні вимушені збитки місцевого бюджету, пов’язані із виплатою заборгованості із заробітної плати працівникам закладу та відшкодуванням накопичених комунальних боргів, сплатою пені по податках тощо.

У підсумку депутати ухвалили рішення «Про ліквідацію Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця» із внесенням окремих правок («за» – 21, «проти» – 0, «утримався» – 3, не голосувало через відсутність – 10). З текстом рішення можна ознайомитися на сайті Роменської міської ради.

Нагадаємо, 18 травня лікарі лінійної поліклініки, які вже більше 4 місяців не отримують зарплату, вирушили в піший похід на Київ.

Читайте також:

  1. росіяни продовжують обстрілювати Сумщину і руйнувати цивільну інфраструктуру

  2. Гість шостого випуску проєкту “Persona” – голова Сумської ТГ Олександр Лисенко

  3. Інтерактивні книги, робототехніка та театральні вистави: у Сумах святкують День захисту дітей

  4. Колабораціонізм на Сумщині: експертна думка про причини і наслідки співпраці з ворогом

  5. Освіта, медицина, позашкілля: як розвивається Липоводолинська громада

  6. Пошкоджені житлові будинки, водонапірна башта і кладовище: росіяни обстріляли селище Угроїди

  7. У Сумах відкрився дитячий центр «Простір, дружній до дитини»

  8. Куди витратять кошти громади: про чергову сесію Сумської міськради

  9. Викрили організатора транснаціонального шахрайського call-центру, працівники якого привласнили понад 5 млн грн

  10. «Війна була неминучою. Ми, історики, це бачили ще у 2008-2009 роках», – Юлія Подрєз