Роменські медики пішки дісталися Києва і вимагають правди від Президента

30 медиків залізничної поліклініки з міста Ромни 4 доби йшли пішки до Києва. Подолали 280 км. Під адміністрацією президента вони вимагають не закривати їх заклад. Тримають плакати «Йдемо на Київ шукати правду», «Немає довіри міській владі».

“Ще в листопаді минулого року нам оголосили, що поліклініку реорганізують – приєднають до центральної райлікарні. Пообіцяли забезпечити всіх роботою. Але керівник ЦРЛ заявив, що нікого не прийме, – каже 51-річний Володимир Зіньків, головний лікар залізничної поліклініки. – Продовжуємо працювати на станції і обслуговуємо працівників залізниці. Але вже більше чотирьох місяців не отримуємо зарплату. Нам винні близько 400 тис. гривень. До того ж замість реорганізації видали наказ про ліквідацію лікарні. Виходить, що ні роботи, ні грошей не побачимо”.

На нічліг люди зупинялися в селах. “Домовлялися зі знайомими, щоб дали нам якесь житло. Спали в нічийних будинках, – продовжує Зіньків. – На половині дороги в деяких опухли ноги від втоми. Тиск стрибало. В одного чоловіка прихопило спину. Три людини повернулися додому підлікуватися”.

Джерело: gazeta.ua