РОМЕНСЬКИХ “ГОЛОДНИХ” ЛІКАРІВ ПІД КАБМІНОМ ЗАЧИЩАЄ КИЇВСЬКА ПОЛІЦІЯ

Сьогодні вдень, 24 травня, під час акції протесту лікарів з міста Ромни у Києві відбулася штовханина між протестуючими та київською поліцією.

За словами очевидців, «ніхто з посадовців до протестуючих не вийшов». Разом із тим представник секретаріату КМУ пообіцяв зустріч із Міністром охорони здоров’я, у той час, як лікарі вимагають зустрічі з Прем’єр-міністром України. Протестуючі заявили, що подали звернення ше 2 тижня тому, але відповіді не надійшло.

Лікарі вирішили встановити намети під стінами Кабміну, але поліція почала стискати коло, тим самим забороняючи розгортати намети. Свої дії правоохоронці мотивували відсутністю дозволу «Київземельбуду» на встановлення малих арітектурних форм, передають з місця події.

Крім того, за словами активістів, поліцейські погрожували притягнути учасників акції до відповідальності за порушення правил благоустрою. “Відбулася штовханина, після якої лікарі розстелили каремати прямо на асфальті. Акція протесту заявлена як безстрокова. Лікарі скандують «Поліція проти голодних лікарів» тощо”, — говорять очевидці.

20160524134901

Джерело: socportal.info