Російського окупанта Шишимаріна засудили до довічного ув’язнення за вбивство мирного жителя Сумщиниl

Солом’янський районний суд Києва на засіданні 23 травня оголосив вирок для російського військовослужбовця Вадима Шишимаріна, якого обвинувачують у вбивстві мирного жителя Сумської області Олександра Шеліпова. 
Суддя Сергій Агафонов, який читав вирок, сказав, що Шишимаріна засудили до довічного ув’язнення.

“Вина обвинуваченого повністю знайшла підтвердження і не викликає сумнівів у суду. Шишимарін, будучи військовослужбовцем рф, порушив закони та звичаї війни. Визнати Шишимаріна винуватим і призначити йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі”, – сказав суддя.

Суд відхилив позицію адвоката, який говорив, що Шишимарін “формально” виконував наказ, і просив помилувати підзахисного. Суд вважає, що той діяв навмисне, розуміючи, що Шеліпов не становить для нього загрози.

“Цивільне населення не має бути об’єктами нападів”, – наголосив суддя.


21-річний Шишимарін – командир відділення військової частини №32010 4-ї танкової Кантемирівської дивізії. За даними слідства, 28 лютого в селищі Чупахівка Сумської області він убив 62-річного Олександра Шеліпова. Це перший російський військовослужбовець, який постав перед судом за воєнні злочини в Україні, скоєні в період із 24 лютого.

gordonua.com