Росія посилила режим перетину кордону для українців

Похожее изображение

Учора в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» спостерігалося повернення російською стороною громадян України,  які слідували на територію Російської Федерації.

Впродовж дня у пункті пропуску «Троєборне» (РФ), що навпроти «Бачівська» російські прикордонники не пропустили 81 громадянина України. Наші співвітчизники перетинали кордон на 6 мікроавтобусах.

Зі слів українців, підставою стала, нібито, відсутність належного грошового забезпечення. У той же час офіційні акти на повернення російські прикордонники видали лише незначній частині не пропущених громадян України.

Російська Федерація ускладнила перетин кордону для громадян України. Про це написав у Facebook помічник глави Державної прикордонної служби Олег Слободян.

1

 

Нагадаємо, що аналогічна ситуація вже мала місце в середині вересня минулого року, коли російською стороною було не пропущено та повернуто на територію України більше 60 транспортних засобів української реєстрації на яких слідувало близько 430 наших співвітчизників.

Джерело: dpsu.gov.ua