Росіяни через кордон обстрілюють із «Градів» та мінометів Чернігівську і Сумську області

Хоч українські військові і вибили повністю росіян з Чернігівщини та Сумщини та вийшли там на державний кордон, ворог продовжив обстріли цих областей зі своєї території, зокрема з «Градів» та мінометів.

Про це на брифінгу 20 квітня повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Окрім проведення обстрілів, на кордоні працюють також ворожі диверсанти.

«Наші наряди вже фіксували здійснення по території України обстрілів противником із “Градів”, вогонь вівся з території росії у напрямку Сумської області. На Чернігівщині ворог в один із днів тричі з території росії вів мінометний вогонь навпроти державного кордону, і снаряди влучали поряд із населеним пунктом Сеньківка, і над місцевістю постійно кружляв ворожий безпілотник», — розповів Демченко.

Він зазначив, що через такі дії росіян класична охорона кордону наразі не здійснюється. Також українські розвідувально-пошукові групи продовжують знаходити схованки зі зброєю та боєприпасами, залишені окупантами, та снаряди.

На своїй території росіяни на окремих напрямках навпроти Чернігівської та Сумської областей проводять інженерне облаштування позицій та спостережних постів, кажуть у ДПСУ. Крім того, у російському прикордонні були помічені окремі переміщення військової техніки.

Нагадаємо, що Україна повністю деокупувала Київську, Чернігівську та Сумську області на початку квітня. Нині росія зосередила всі свої сили на сході, а також півдні нашої країни.

hromadske.ua