Ростові ляльки та майстер-класи: з новорічними святами привітали дітей з усієї Сумщини

Святковий настрій, розваги та щирі посмішки. Новорічна ялинка в театрі Щепкіна зібрала дітей з усієї області. Розважали наймолодших жителів Сумщини понад 2 години.

Дійство в театрі Щепкіна відбувалося не лише в глядацькій залі. На першому поверсі театру на гостей чекали святкові фотозони, ростові ляльки та майстер класи, які одразу ж сподобалися малечі.

Захоплені святковим дійством були і діти, і батьки.

«Ростові ляльки дуже вражають, захоплюють дітей. Лялька Лол то взагалі… дочка була в захваті, а також майстер-класи – те, що подобається дітям», – ділиться враженнями Ірина Федорова, мати.

Також для малечі організували низку майстер-класів, на одному з них робили янголят. Для майбутніх робототехніків був майстер-клас з програмування. Діти охоче рухали кубик за допомогою робота-маніпулятора та розглядали різні розумні пристрої.

«Ось це наприклад пристрій – розумний нічник. І що він собою представляє – коли у нас світло, він не світиться, коли темно вночі, він починає світитися», – розповідає Олександр, представник компанії «E-School»

Загалом, свято зібрало майже тисячу дітлахів з усієї області. Переважно, із сімей, що мають пільги. Присутні  розповіли, що вже мають новорічний настрій, це свято люблять та чекають на подарунки.

Перед початком вистави у фойє театру запалили новорічну ялинку.  Після чого почалася новорічна вистава – «Чарівник країни Оз».