“Розірви коло”: експеримент для містян від сумських правоохоронців

Представники служби превентивної діяльності ГУНП в Сумській області, Управління патрульної поліції, Управління дотримання прав людини Національної поліції України, Управління поліції охорони, представники Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та громадська організація УГСПЛ у місті Суми знову вийшли на вулицю, аби закликати громадян спільно зупинити насильство у всіх його проявах.

Поліцейські розповідали громадянам про заходи попередження або протидії насильству, повідомляли, куди звернутись за допомогою, роздавали перехожим буклети щодо протидії домашньому насильству та проводили експеримент під назвою «Розірви коло».

Він полягав у тому, що людина потрапляла в імпровізоване «коло домашнього насильства», з якого потрібно було вийти, вказавши правильний варіант дій у тій чи іншій ситуації. Громадяни з цікавістю долучались до експерименту, зазначаючи, що це цікаво та пізнавально.

Основні завдання акції незмінні: привернення уваги громадськості до проблем стосовно подолання насильства в сім’ї та формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до цього ганебного явища.

Відділ комунікації поліції Сумської області