Розробками вчених сумського вишу зацікавилися військові

Днями Сумський державний університет відвідала робоча група у складі командирів артилерійських і ракетних бригад, начальників артилерії оперативних командувань, на чолі з начальником управління ракетних військ і артилерії Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майором Андрієм Маліновським, повідомляє сайт СумДУ.

Гості ознайомились з інноваційними технологіями навчання, а саме можливостями лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab», а також із сучасними науково-технічними розробками вчених університету.

Зокрема, офіцерам-артилеристам були представлені характеристики спеціалізованого програмного забезпечення – «Комп’ютерний артилерійський полігон» (КАП), призначеного для проведення теоретичних і практичних занять в ході підготовки офіцерів-артилеристів, проведення тренувань зі стрільби та управління вогнем, формування практичних навичок управління вогнем артилерійської батареї (взводу), контролю та оцінки якості знань і практичних навичок, відповідно до «Правил стрільби і управління вогнем» та «Курсу підготовки артилерії Збройних Сил України», що дозволяє підвищити ефективність, скоротити час та зменшити витрати па бойову підготовку офіцерів-артилеристів. Зазначена розробка вже впроваджена СумДУ у декількох військових частинах, що мають у своєму складі артилерійські з’єднання, разом з тим, вона має потенціал для більш широкого використання у ЗСУ.

Візит представників управління ракетних військ і артилерії ЗСУ до м. Суми відбувається у рамках проведення науково-практичної конференції на базі Науково-дослідного центру бойового застосування ракетних військ і артилерії Збройних Сил України.

Читайте також:

  1. У Конотопі рятувальники загасили пожежу у приватному будинку

  2. У Сумах фахівці ДСНС врятували бабусю із задимленої квартири

  3. «Якось переклинило»: нетверезий житель Великої Писарівки напав на товариша з ножем

  4. У жителів Сумщини змінився постачальник газу: як і кому передавати показання лічильника?

  5. У Липовій Долині водій намагався відкупитися від поліції за їзду напідпитку

  6. Переконував, що не пив: у Сумах зупинили чергового нетверезого водія

  7. Військовозобов’язаним заборонено залишати місце проживання без дозволу військкомату, – Генштаб ЗСУ

  8. У Сумах під час сварки 32-річний чоловік вдарив сусіда обухом сокири по голові

  9. Подробиці вечірної ДТП на Харківській, у якій травмувалася дівчина

  10. Ракетним обстрілом у Шостці зруйновано підприємство та пошкоджено більше сотні квартир – у прокуратурі розпочали досудове розслідування