Розшукуються красиві, екологічні та інклюзивні проєкти

Європейська комісія запрошує до участі в конкурсі New European Bauhaus Prizes, тож якщо у вас є красивий, екологічний та інклюзивний проєкт чи концепція, мерщій подавайте заявку!

Метою конкурсу є застосування локальних рішень для подолання глобальних проблем. Ініціатива покликана знайти шляхи покращення повсякденного життя за рахунок інклюзивності, сталого розвитку й естетики.

Премії передбачені за категоріями: встановлення зв’язку із природою, відновлення почуття приналежності, надання пріоритету найбільш потребуючим місцям і людям, формування циркулярної промислової екосистеми та підтримка філософії життєвого циклу.

Нагороди буде присуджено як за реалізовані проєкти (New European Bauhaus Awards), так і за ідеї молодих людей віком до 30 років (New European Bauhaus Rising Stars).

Переможець номінації New European Bauhaus Awards отримає 30 тисяч євро, а переможець New European Bauhaus Rising Stars – 15 тисяч євро.

До участі запрошуються громадяни та організації. Долучитися можуть і нерезиденти ЄС, за умови, що їхній проєкт впроваджуватиметься на території Європейського Союзу.

Кінцевий строк подання заявок – 28 лютого 2022 року.

Більш детальна інформація за адресою: https://cutt.ly/4Pf0Pz1