Розумні годинники від Amazon будуть сприймати почуття господаря

Amazon планує вийти на новий перспективний ринок з наручним гаджетом – розумними годинами або фітнес-браслетами з незвичайною функціональністю: слухаючи господаря, годинник по голосу впізнає його емоції і допоможе розумному будинку і Alexa краще виконувати свої обов’язки. І продавати більше товарів.

Про розробку нового гаджета дізналися джерела Bloomberg. При цьому CNN нагадує, що патент на схожий пристрій був оформлений Amazon ще в 2017 році. На ньому зображений гаджет, який чує не тільки фразу «я голодна», а й покашлювання. Після цього система рекомендує господині курячий бульйон, а також цікавиться, чи не треба замовити таблетки від кашлю.

За даними Bloomberg, зараз над пристроєм працюють співробітники різних продуктових команд Amazon: розробники невдалого смартфона Fire, розумної колонки Echo, а також програмісти із 10-тисячної команди Alexa.

“Bloomberg стверджує, що прототип вже готовий і зараз проходить внутрішнє тестування, але компанія поки не вирішила, чи буде виводити його на ринок”.

Цілком ймовірно, це браслет з вбудованим мікрофоном. Але поки незрозуміло, працює він постійно або ж активується кодовим словом.

CNN вважає, що вміння враховувати емоції буде дуже корисним навиком для Alexa, яка спонукає своїх «господарів» здійснювати більше імпульсивних покупок на Amazon. Але опитані телеканалом експерти налаштовані скептично і закликають дочекатися того, як це буде реалізовано.

Джерело: hightech.plus