Samsung може таємно розсилати ваші фото випадковим людям

Якщо раптом хтось почав закидати вас своїми фото, хоча раніше ніколи такого не робив, не дивуйтеся: можливо, проблема не в голові людини, а у її  смартфоні. Погана новина для власників телефонів Samsung: деякі пристрої випадково відправляють ваші фотографії з камери в контакти без дозволу. Мільйони користувачів скаржаться на проблему на офіційних форумах компанії.

Як пишуть користувачі на форумі Reddit, проблема почалася після того, як оновили додаток Samsung Messages. У одних смартфон сам відправив випадковому контакту одну фотографію, в інших переслав цілу галерею.

Крім того, гаджети ще й прибирають за собою сліди. Вони не залишають записів в історії повідомлень, але підтвердити “злочин” можна в логах оператора.

“Минулої ночі близько 2:30 мій телефон відправив дівчині всю мою фотогалерею, але в самому додатку для відправки SMS це не відображалося. У будь-якому випадку це було записано в логах мого стільникового оператора. Чому це сталося?”— пише один із користувачів.

Прес-секретар Samsung повідомляє, що компанія знає про проблему, і технічні команди намагаються виправити цю помилку.

Зараз користувачам радять відключити автоматичне оновлення і не встановлювати останню версію Samsung Messages. Якщо ж виконувати цей пункт вже пізно, в налаштуваннях програми можна заборонити доступ до сховища.

Джерело: znaj.ua