Сайт Конотопської мерії звинуватив обладміністрацію у збиранні “общака”

Прес-центр офіційного сайту Конотопської міської ради не обирає властивих діловій мові слів, щоб висловити ставлення до програми компенсування міжобласних та внутрішньообласних перевезень учасників АТО, розробленої Сумською обласною радою. Журналістам із інтернет-видання “Голос Конотопа” така позиція нагадала лист-обвинувачення пересічного громадянина.

Цитата з сайту: “Суть Програми (заздалегідь прийнятої в одному провладному кабінеті) полягає в тому, що міста мають перераховувати кошти не згідно фактичної кількості пільговиків, а згідно податкової спроможності кожного міста. Іншими словами, обласна адміністрація ініціює збирання «общака», не розробивши при цьому механізму виділення (повернення) коштів на місця за фактом здійснення справжньої кількості перевезень. Дії керівництва області породжують багато незручних для них питань, створюють нерівні та непрозорі умови для місцевих рад. Особливо це підтвердилось після того, як усі, хто утримався від голосування за сумнівні поправки, були тут же піддані нищівній критиці.

…Оскільки численні звернення місцевих та районних рад щодо механізму розподілу компенсацій за пільговий проїзд не були враховані, розвиток ситуації, що склалася лише набирає обертів і перебуватиме на контролі громадськості, представників засобів масової інформації, депутатів обласних та місцевих рад”.