СБУ закликає мешканців Сумщини бути пильними

Управління Служби безпеки України в Сумській області нагадує мешканцям регіону, що наразі в області встановлений «жовтий» рівень терористичної загрози (ймовірна загроза).

Як інформує прес-служба УСБУ, з початку року регіональним підрозділом Служби безпеки України на території Сумщини проведено 24 спеціальних тренування і 2 антитерористичних навчання.

Спеціальні тренування пройшли в кожному районі області, зокрема на військових об’єктах, в організаціях і підприємствах транспортного комплексу, нафтогазовидобувної галузі, в місцях масового перебування людей.

Вони проводилися з моделюванням ситуації, що стосується можливого мінування, використання умовними терористами безпілотних літальних апаратів, здійснення кібератак на об’єктах критичної інфраструктури тощо.

Також в регіоні проведено антитерористичні командно-штабні і тактико-спеціальні навчання за участю підрозділів Національної поліції, Нацгвардії, ГСЧС, Держприкордонслужби, органів влади.

«Зважаючи на прикордонний статус Сумської області, який обумовлює актуальність для регіону зовнішніх та внутрішніх загроз національній безпеці держави, Управління СБУ в Сумській області звертається до мешканців регіону і надалі з розумінням ставитись до проведення заходів, які сприяють посиленню рівня захисту від можливих терористичних загроз, а також не втрачати пильність», – говориться у повідомленні.

У разі виявлення підозрілих предметів або отримання інформації про протиправні дії, пов’язані з можливою терористичною або диверсійною діяльністю, правоохоронці просять повідомляти на цілодобову «лінію довіри» УСБУ в Сумській області (0542) 610-069 або на електронну пошту Управління: [email protected] .ua.

Джерело: shostka.info