Селяни Кролевеччини написали листа Президенту, щоб відремонтувати дорогу, яка з’єднує автошляхи Путивль-Кролевець і Глухів-Кіпті

Депутат обласної ради, головний лікар обласної клінічної лікарні  Володимир Горох направив запит, аби допомогти жителям Кролевецього району відремонтувати дорогу.

Поштовхом до цього став колективний лист жителів сіл Вергол, Зазірки, Литвиновичи, Ярославець, Тулиголове Кролевецького району, які просять посприяти у ремонті дороги, що проходить через зазначені населені пункти та з’єднує автомобільні шляхи Путивль-Кролевець і Глухів-Кіпті.

Люди пишуть, що їх населені пункти були центром партизанського руху під час другої світової, і саме тут наразі доживають свого віку колишні партизани. Вони з розумінням ставляться до того, наскільки нелегко сьогодні вирішувати подібні питання, і все ж просять їх почути: «У другу світову ми віддавали життя заради мирного майбутнього. Зробіть щасливими вже не нас, навіть не наших дітей, а наших онуків та правнуків, і ми разом розкажемо всій рідній Україні, всьому світові, що МИ – ЄВРОПА!»

Одночасно жителі сіл написали відповідні листи Президенту України, Прем’єр-міністру, голові Верховної Ради, головам облдержадміністрації та обласної ради.