Сезонні кіоски з продажу кавунів і динь працюватимуть в Сумах до 1 вересня

Під час апаратної наради в Сумській міській раді 16 серпня міський голова повернувся до проблеми сезонних кіосків з продажу баштанних і овочів.

За його словами, він ветував рішення Сумського міськвиконкому про розміщення таких точок в обласному центрі – і зробив це в тому числі тому, що вони з’явилися до оформлення всіх необхідних документів, часто – прямо в зелених зонах. Тепер у мерії ухвалили рішення – до 1 вересня підприємці можуть розпродавати свій товар, а з 1 вересня всі такі точки будуть демонтовані. До Дня міста, сподівається у міській раді, від сезонної торгівлі на вулицях Сум вдасться позбутися повністю.

«Щоб з 1 вересня не було ніяких питань від підприємців. У вас є час – укладайте договори з ринками, торговими центрами і далі працюйте на їхніх площах. У наступному році такого безладу вже не буде (в черговий раз пообіцяв мер – ред.). Ми дамо можливість ПП правильно все оформити, зробимо місця не тільки на ринках, але, можливо, і в інших місцях. У наступному році ми точно залучимо комунальне підприємство, яке буде цим займатися», – заявив Олександр Лисенко.

ВШ