Що нам віщують зірки: гороскоп на 13 грудня

Гороскоп на п’ятницю, 13 грудня, передбачає день, коли варто уникати надмірної активності за межами своєї сфери зайнятості. Добрі наслідки матиме зосередження на власних внутрішніх переживаннях – це допоможе віднайти життєвий баланс.

Овен (21 березня – 20 квітня)

 

Сьогодні не виключені інтенсивні любовні переживання. Є шанси зустріти когось, хто залишиться у вашому житті. Ви можете розраховувати на добрі поради від друзів.

Телець (21 квітня – 20 травня)

 

Будьте готові до творчих ідей і пам’ятайте, що кожна справа, яку ви розпочали, має шанси на успіх. Втім для його досягнення варто докласти зусиль.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

 

Насолоджуйтесь цим днем і тим, що вам дарують життя та світ. Можна очікувати фінансових покращень та успіху у роботі.

Рак (22 червня – 22 липня)

 

Не вагаючись, починайте новий етап у житті. Вам вдасться заручитися позитивною енергію та силою, які допоможуть подолати перешкоди.

Лев (23 липня – 23 серпня)

 

Сьогодні ви матимете високі шанси реалізувати задумане. День буде наповнений енергією, вдалою для наведення порядку та пояснення подій з минулого.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

 

Будьте особливо обережні сьогодні, оскільки існує велика ймовірність того, що ви можете стати жертвою крадіжок або шахрайства. У цей день не варто надто активно розкривати свої плани особам, до яких ви не відчуваєте довіри.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

 

Ваша здатність враховувати аргументи обох сторін, зважувати наслідки та приймати правильні рішення принесе вам визнання сьогодні. Зберігайте спокій, тримайтеся твердо землі і чітко слідуйте вашим цілям.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

 

День видасться активним та насиченим сюрпризами. Ви можете отримати екстрене повідомлення, відправитись у незаплановану подорож або на неочікувану зустріч.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

 

Відмовтесь від планування і починайте працювати. Ситуація в сім’ї покращиться, і наболілі питання вдасться владнати з вигодою для всіх.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

 

День може принести вам великі можливості та шанс отримати справжнє задоволення. Справи з фінансами вдаватимуться якнайкраще.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

 

Доба буде сприятливою для вирішення важливих життєвих дилем. Вам слід проявити терпіння та тверезо ставитися до життя. Згадайте про свої обіцянки та зобов’язання.

Риби (21 лютого – 20 березня)

 

Подія, з якою ви зіткнетеся сьогодні, може змусити вас суттєво змінити життя. Ви навряд чи отримаєте вигоду, якщо залишите стан речей без змін.

Джерело: 24tv.ua