Що нам віщують зірки: гороскоп на 16 грудня

Гороскоп на сьогодні, 16 грудня 2019 року, передбачає вдалий початок тижня для тих, хто готовий докласти максимум зусиль. Не перевантажуйте себе роботою сьогодні, якщо не мали змоги якісно відпочити на вихідних. Перевтома не дасть доброго результату.

Овен (21 березня – 20 квітня)

 

Ви переважно знаєте, чого хочете, і дієте чітко та рішуче. Втім, іноді дилеми не відступають і виникають проблеми з прийняттям рішень. Головне пам’ятати, що такий настрій не назавжди.

Телець (21 квітня – 20 травня)

 

Сьогодні вам варто діяти спонтанно і не боятися, що попередньо не склали план чи стратегію. У цю добу варто покластися на свою інтуїцію і приймати те, що принесе життя.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

 

У вас останнім часом була не найвеселіша смуга у житті. Якщо грудень не вдається прожити з насолодою – подумайте, де ви можете дати собі відпочити і від чого відмовитися на власну ж користь.

Рак (22 червня – 22 липня)

 

Певна ностальгія може охопити представників знаку сьогодні. Спровокує її скоріш за все нестача енергії, а також бажання не робити. Воно буде сильнішим за обов’язки, роботу та завдання. Можливо, вам варто подумати про відпустку.

Лев (23 липня – 23 серпня)

 

Сьогодні ви можете розраховувати на позитивний поворот справи. Щось, що здавалося неможливим, знову опиниться у зоні вашої досяжності. Просто виконайте деякі формальності.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

 

Сьогодні ви духом будете хотіти відсторонитися від остогидлих справ. Ви будете радше спостерігачем, аніж учасником життя. Дайте собі час повернутися до більш включеного життя.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

 

Ви знову почнете вигадувати всі можливі перешкоди та виправдання, щоб не брати повноцінної участі в сімейному житті та не допомагати близьким. Ваша відстороненість може поставити під загрозу можливість налагодження близькості.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

 

Сьогодні вам з легкістю вдаватиметься бути добродушним, доброзичливим та теплим. Ваша сердечність у цей день допоможе вам вирішити наболілі питання.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

 

Деякі представники знаку у цей день зазнають специфічних і екстремальних змін у своєму житті. Повернення на 180 градусів буде сьогодні цілком закономірним.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

 

Сьогодні у вас можливі конфлікти з вашою коханою людиною чи близьким другом. Їхня впертість та переконаність у правильності їхніх аргументів лише посилюватимуть проблему. Ви також нарешті повинні усвідомити, що у вас немає монополії на рішення.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

 

Все, що відбувається сьогодні, буде для вас уроком життя, який треба засвоїти. Будьте обережні, адже кожна ситуація і кожне слово можуть бути ключовими. Не гарячкуйте.

Риби (21 лютого – 20 березня)

 

Сьогодні у вас буде недоречно мрійливий настрій, якщо ви запланували серйозні зустрічі. Концентрація буде не найкращою. Втім такий тон дня добре підійде для креативних справ.

Джерело: 24tv.ua