Що робили біля “Рони” пожежні машини?

29 травня у Сумах відбулися навчання на базі будівельного супермаркету ТОВ «ТВК «Рона Маркет». 

Перш за все рятувальникам продемонстрували приміщення центру, загальна площа якого становить близько 2 тис. кв. м. Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій оглянули, в якому стані знаходяться шляхи евакуації, внутрішні пожежні крани та вогнегасники.

Персонал закладу розповів, як діяти на випадок виникнення надзвичайної ситуації. А для перевірки їхніх знань було зімітовано умовну пожежу у відділі лакофарбових товарів. Після спрацювання пожежної сигналізації проводилась евакуація відвідувачів на вулицю.

До місця події прибули пожежно-рятувальні підрозділи обласного центру. Ланки газодимозахисної служби обстежили приміщення супермаркету, де виявили умовний осередок горіння та направили основні зусилля на його ліквідацію та захист суміжних приміщень. Також, відпрацьовувалось розгортання автодрабини, яка дозволяє проводити доставку особового складу та проведення гасіння з покрівлі.

Це відпрацювання відкрито продемонструвало жителям та гостям Сумщини, як забезпечується протипожежний захист у будівельному супермаркеті, та наскільки обізнаний персонал щодо дій під час пожежі.