Що робити мешканцям Сумщини у разі, якщо їхні кошти автоматично списують з рахунків за борги

На Сумщині боржників при автоматичному списанні коштів з рахунків закликали одразу звертатися до виконавчої служби. Про це сьогодні, 8 липня, повідомили у Північно–Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Суми).

“Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості – кошти на банківських рахунках таких осіб можуть бути арештовані в автоматизованому режимі.

Оновлений алгоритм взаємодії державних/приватних виконавців з банківськими установами під час арешту рахунків боржників, що запрацював в Україні на днях, працює з виконанням судових рішень та рішень інших органів, які набрали законної сили і були пред’явлені до органів виконавчої служби на виконання. На сьогодні процедура арештовує банківські рахунки боржників в автоматичному режимі.

Мешканці Сумського району можуть перевірити перебіг виконавчого провадження, стан арешту банківських рахунків чи наявність себе у Єдиному реєстрі боржників, звернувшись до Сумського районного відділу державної виконавчої служби Північно–Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми)..
Контактний телефон установи: (0542) 66-19-03, (0542) 66-19-04; м. Суми, проспект Курський, буд. 6 та за адресою електронної пошти: [email protected]“, – ідеться у повідомленні.

Поділитися в соцмережах: