Що треба для гарної зачіски

Догляд за волоссям — це не лише регулярне його миття, фарбування, розчісування. Досить часто саме їх стан є причиною втрати привабливості зачіски. Вагомої шкоди завдають сонце, вітер, мороз, спосіб життя, неякісні засоби догляду за волоссям. Як і на всі органи людського тіла, на нього впливають також вік та спадковість. Саме тому косметологи, враховуючи досвід народної медицини, використовуючи результати лабораторних досліджень, створюють ефективні засоби для здоров’я волосяного покриву і шкіри голови.

Різняться вони призначенням, способом використання, складом, консистенцією. Велика група — засоби, які не потребують змивання. Завдяки цьому оздоровча дія речовин, що входять до їхнього складу, є тривалішою, а часу на застосування витрачається менше. Використовувати таку косметику слід згідно з інструкцією та не зловживати, якщо вона не призначена для щоденного користування. Також не варто купувати її будь-де — продавець має давати гарантію на свій товар.

Якщо дотримуватися цих простих правил, то догляд за волоссям буде приносити задоволення та відчутний результат.

На що здатна косметика для волосся

Гарна зачіска — предмет гордощів, спосіб привернути увагу та можливість відчувати себе впевнено. Хворе чи неслухняне волосся — джерело розчарувань, головного болю, зіпсованого настрою. Цього не станеться, якщо воно отримає своєчасну підтримку. Варто звернути увагу на призначення гелів, емульсій, мусів, тоніків, лосьйонів, кремів та бальзамів. Вони впораються з великою кількістю завдань, пов’язаних з підтримкою здоров’я волосяного покриву голови:

  • наситять поживними речовинами та вологою;
  • нададуть блиску, м’якості, об’єму;
  • врятують від випадіння та ослаблення, пов’язаного з віком;
  • захистять від зовнішнього впливу;
  • допоможуть випрямити неслухняні локони або змоделювати їх;
  • спростять розчісування;
  • зміцнять, зменшать жирність, знімуть запалення.

Використовуючи засоби, що не потребують змивання, процедури із захисту та відновлення волосся можна проводити не лише в косметологічних закладах чи салонах краси, але й у домашніх умовах.

Чому треба захищати та лікувати волосся

З точки зору медицини, волосяний покрив є захисним бар’єром для шкіри голови, слугує терморегуляції, попереджає пошкодження. Проте більшість людей сприймають його як прикрасу. Зачіска — одна з перших ознак доглянутості, що робить людину привабливою у спілкуванні.

Не слід чекати, коли волосся почне ламатися, втрачати блиск, об’єм, швидко забруднюватися. Кращий варіант — догляд на випередження, що менш витратно і більш ефективно. Достатньо мати відповідні засоби вдома, а деякі спреї навіть можна носити у сумочці для використанні протягом дня.

Перед відновлюючими процедурами доречно порадитися з фахівцем. Вибираючи ж профілактичний засіб, слід розуміти, що ефективним він буде, якщо використовуватиметься за призначенням, тому треба уважно читати опис.