Що знакам зодіаку підготували зірки? Гороскоп на 29 листопада

Гороскоп на 29 листопада  допоможе не помилитися під час прийняття важливих рішень. Хто повинен знайти час для відпочинку, а кому варто навчитися прощати, читайте в гороскопі на сьогодні. 

Овен

У вас на роботі накопичилося занадто багато справ. Ситуація ускладнюється поганим самопочуттям. Спробуйте не перенапружуватися і грамотно розподілити свої завдання.

Телець

Є ймовірність несподіваних фінансових надходжень. Постарайтеся грамотно розпорядитися грошима і не купуйте непотрібні речі.

Близнюки

Ви трохи втомилися. Ваше життя б’є ключем, проте вам необхідний відпочинок. Проведіть тихий сімейний вечір.

Рак

Сьогодні заздрісники спробують зіпсувати вам настрій. Не приймайте близько до серця всі слова.

Лев

Вам може надійти пропозиція, від якої важко буде відмовитися. На роботі без вашої участі неможливо вирішити жодне питання.

Діва

Швидше за все, вас чекає важливе відрядження. Під час поїздок будьте уважні. Є ймовірність крадіжок.

Терези

У вас багато заздрісників. Усі свої сили вони витратять на те, щоб зіпсувати вам день. Однак кохана людина оточить турботою та увагою.

Скорпіон

Несприятливий день для укладення шлюбів і зачаття дітей. У стосунках із родичами намагайтеся не давати непрошених порад.

Стрілець

Перша половина дня буде досить насиченою. На роботі повний завал, тож у вас навіть не буде часу підняти голову вгору.

Козеріг

Не намагайтеся змінити людей. У вас все одно нічого не вийде. Якщо не можете прийняти їх такими, якими вони є, є сенс розірвати стосунки.

Водолій

Прекрасний день для відпочинку. Ви його заслужили. Можливі невеликі конфлікти з коханою людиною, однак ви їх дуже швидко вирішите.

Риби

Спокійний день. Сьогодні ви будете захоплені улюбленою справою і ніхто не зможе зіпсувати вам ані настрій, ані  ваші плани.