Школярі на Сумщині облаштували креативні годівнички для птахів

У Глухові школярі облаштували креативні годівнички для птахів.

Про це повідомили у фейсбук-спільноті «7 днів. Глухів».

Маленькі екологи-натуралісти взялися за корисну справу – підгодівлю птахів.  Взимку вона є цілком обґрунтованою, з біологічного погляду корисною справою.

Юннати гуртків «Любителі домашніх тварин» в цьому році підійшли до виконання годівниць нестандартно. Це  пряники-зерновушки, годівниці із шкурки апельсина, намисто із сухофруктів.

Кожен вихованець прагнув зробити незвичну годівничку для пташок.

Відзначимо, що взимку підгодовувати птахів можна не всім. Найкраще підійдуть насіння соняшника, просо, овес, пшениця, сушена горобина і глод. Плоди горобини і глоду до смаку найкрасивішим зимовим мешканцям міст – снігурам і омелюхам.

Мало хто знає, але дрібні пташки полюбляють взимку їсти несолене сало. Ці продукти дуже люблять синиці, дятли, повзики. Птахам можна давати лише несолоне сало або м’ясо. Шматочки сала на мотузці підвішуються на гілках дерев або чагарників. Підкорм із сала або м’яса потрібно розмістити на найтонших гілочках, щоб він не дістався воронам, галкам, сорокам, а також котам і собакам.

Для підгодівлі птахів підійдуть також несолоне вершкове масло, круто зварене і натерте на тертушці яйце, домашній сир, порізане на шматочки яблуко.

shotam.info