Школярі з Малої академії наук спробували себе в ролі журналістів та операторів на СТС

У Сумах наразі триває цікавий профорієнтаційний проєкт для школярів«Try to work», учасниками якого стали слухачі Малої академії наук. 

Сьогодні, 8 вересня, учасники завітали на телеканал СТС, щоб спробувати себе в ролі журналістів, ведучих та операторів.

Про сам проєкт та мету його створення розповів організатор Владислав Жадан.

“Проєкт «Try to work» – це про те, як підлітку спробувати себе у тій чи іншій професії. Дуже складно у нашому житті зробити вибір, коли ти не знаєш, що це таке”, – говорить Владислав.

Розповідає, що учасники вже побували у психолога, де дізналися, що потрібно для того, щоб у майбутньому стати хорошим психологом.

На зустрічі з дизайнером дізналися, що це за професія, чим саме ці люди займаються, та наскільки потрібно бути прискіпливим для того, щоб бути хорошим дизайнером.

Ще планують побувати у програмістів, а на завершення проєкту – ознайомитися з професією маркетолога. На реальному кейсі учасники спробують розробити професійну маркетингову стратегію для певної компанії.

“Цей проєкт не про те, щоб прямо зараз обрати професію, а про те, що, коли прийде час дійсно робити вибір, то пригадати всі свої враження, емоції, отримані нові знання й компетенції, і це допоможе визначитися з вибором”, – розповів Владислав.


Проєкт відбувається в межах Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін», що реалізується НЦ «Мала академія наук України» спільно з Благодійним фондом «Агенти змін», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» та Центром «Ейдос».

Поділитися в соцмережах: