Шосткинські поліцейські разом із чернігівськими продовжують розшук зниклого підприємця

Третього  червня чоловік на власному автомобілі  «Нива», державний номер ВМ 1650 ВЕ, виїхав на дачу у село ЧулатовеНовгород-Сіверського району Чернігівської області. І з цього часу на зв’язок із рідними не виходив. По даному факту в поліції розпочали кримінальне провадження. Вживаються заходи спрямовані на розшук Іллі Циганка. Повідомляється, що справа перебуває на особистому контролі керівництва поліції Сумщини.

З моменту зникнення чоловіка правоохоронці Шостки опитали значну кількість жителів як Шостки, так і Чернігівської області, котрі могли знати подробиці зникнення приватного підприємця та місце його нинішнього перебування. Перевіряється та аналізується інформація, отримана від родичів, яка стала їм відома у ході самостійного пошуку безвісті зниклого. Орієнтування з фотокартками та описом зовнішності зниклого, а також його автомобіля, розіслані у всі відділи і відділення поліції України, до обласних та республіканських ЗМІ.

PM769image001

 

Співробітники  Шосткинського відділу поліції та наші колеги  з Чернігівської області оглянули  місцевість Шостки, села Чулатове та прилеглі райони, – коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – Відпрацьовуються всі версії причин та обставин зникнення Іллі Циганка. Слідчо-оперативні заходи не припиняються».

У зв’язку з цим працівники поліції та рідні розшукуваного вкотре звертаються до громадян, яким відома будь-яка інформація про місцеперебування або обставини зникнення чоловіка, терміново повідомити  за телефоном лінії «102», (05449) 4-69-60, або 095-880-40-26.