Шосткинським школярам розповіли про пожежну безпеку

28 березня працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вирушили в гості до підростаючого покоління.

Цього дня у Шостці рятувальники завітали до школи №7. Учасниками заходу стали близько 60 учнів 6 та 7 класів. З дітьми провели бесіду про пожежну безпеку у побуті та дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів.рят1

Особливу увагу працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій приділили правилам безпечного користування опалювальними приладами. Особливо це стосується печей, які люди не завжди експлуатують правильно. Іноді застосовують для їх запалення легкозаймисті рідини, залишають дверцята топки відкритими або взагалі не стежать за опалювальним обладнанням, що, у свою чергу, може призвести до значних негативних наслідків.

Також фахівці розповіли учням про ртуть, її шкідливі властивості та розповіли, як потрібно діяти, якщо розбився термометр.

Наприкінці зустрічі співробітники Служби порятунку роздали дітям листівки для закріплення отриманої інформації.

Загалом навчальні заклади – одне з найулюбленіших місць для проведення профілактичних заходів у рятувальників. Адже емоції, які дають діти, – дуже позитивні, і це заряджає фахівців Служби порятунку, надихаючи їх розширювати свій творчий арсенал у проведенні роз’яснювальної роботи серед населення.