Шосткинці зняли Леніна в Чернігівській області

У Семенівці, що на Чернігівщині, шосткинці допомогли демонтувати пам’ятник Леніну.

Міський сайт Чернігова зазначає, що це вже друге зняття Ілліча. Уперше його демонтували у лютому 2014 року після подій Майдану, знявши з постаменту в центрі. За гроші комуністів реставрували і пересли у місцевий парк. Коли Верховна Рада прийняла закон про декомунізацію, “вождя” у Семенівці чіпати не поспішали. Не маючи свого великого крану, комунальники домовились із Корюковським підприємством. Але водій із Корюківки, приїхавши на місце і наслухавшись страхіть про пам’ятник, дав ключі від крану і сказав знімати монумент своїми силами.

Міський голова Семенівки розповів, що закон про декомунізацію таки виконали:

“Зняти, як і раніше, доручили комунальному підприємству «Ревна». Його представники домовилися з приватною організацією з міста Шостка Сумської області. Це 90 кілометрів від Семенівки. Приїхали і зняли спокійно. На відео видно, як пам’ятник обережно знімають, кладуть на травичку. Чоловік п’ять всього метушилися біля нього. По спецодягу видно – робочі. Ні комуністів, які плачуть, ні націоналістів, котрі радіють”.

Бронзового Леніна, можливо, виставлять на аукціон. Сподіваються, що його придбають китаці або корейці. Є ще один варіант – виготовити з цього матеріалу памятник Шевченку, але поки остаточного рішення немає.

lenin

Джерело: http://shostka.info/