Скандал у Сумах: провокаційні кадри на фоні поліцейської автівки – що це було?

У Сумах розгорівся скандал довкола відеоролика, під час зйомок якого використали службову поліцейську машину. На її тлі знялися напівоголені дівчата. Відео з соцмереж викликало бурхливе обговорення, а в лавах поліції почали службове розслідування.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.

Це відео нині одне з найпопулярніших у Сумах. Ним активно діляться у соцмережах і сперечаються, що ж це за реклама – нижньої білизни, салона тату чи нової поліції.

Дві брюнетки у спідній білизні позують на тлі поліцейського авто, номерні знаки та бортовий номер якого приховані. Певно, на прохання патрульних, припускають містяни. Бо, ті не могли не підозрювати, що пікантне відео викличе осуд платників податків.

Який гонорар копів за оренду авто? А акторки не полісменки, бува? Та чи знало про зйомки керівництво патрульних? Ці питання не дають спокою містянам. У поліції ролик вже бачили, але коментувати його категорично відмовляються: “Це можна буде з’ясувати після проведення перевірки”.

Речник патрульної поліції заявляє, що дівчата на відео – не співробітниці поліції, а авто, визнають, їхнє. Хто чергував на ньому того дня, з’ясовують.

“Саме відео, мабуть, не дуже входить у контекст роботи поліції. Було ініційовано проведення службового розслідування”, – каже речник управління патрульної поліції Сум Олег Сологуб.

Судячи з відео, його знімали на парковці розважального центру. ТСН вдалося розшукати автора відеоролика. Ріелтор, юрист, а за сумісництвом – кліпмейкер. Такої уваги до свого ролика Євгеній Макушев не очікував. Переконує, ідея виникла спонтанно. Влітку він з дівчатами знімав тут рекламу білизни для знайомої майстрині.

“Під’їхала патрульна машина і запитали, чи потрібна нам допомога. Так, кажемо, допомога потрібна. Поліція з народом. Це моя думка. Ще й із красивим народом”, – говорить автор відео.

Поліцейське авто, запевняє, затримали лише на мить: “Три сцени, по-моєму, було там. Винагороди поліцейські ніякої не отримали. Подяку. Дякую”.

Євген вважає, що нічого протизаконного не робили ні він, ні дівчата, ані копи: “Це безкоштовна реклама і для поліцейських. Подивіться у Youtube – багато роликів, у США також фотографуються”.

Та подібні фото зроблені не під час несення служби. Тож юристи вважають, що у діях сумських полісменів – купа порушень. Нецільове використання авто, можливо, корупція, а ще – підрив авторитету поліції – усе це може потягнути навіть на кримінальну відповідальність.

“Довіри до старої міліції у суспільства не було. Тому були зроблені кроки такі, залучені колосальні кошти для того, щоб була відновлена довіра. А цим роликом знову довіра знехтується”, – каже юрист Віктор Зацепін.

Проте автор відео сподівається, його помічників у погонах карати не будуть. І збирається продовжити випадково знайдену тему, використавши у наступній рекламі пожежний автомобіль. Але цього разу з офіційного дозволу і в неробочий час.

Джерело: ТСН