“Слуги Народу” ініціюють конкурс на кращу концепцію парку ім. Кожедуба в Сумах

Обласна організація політичної партії «Слуга Народу» оголошує конкурс на кращу концепцію   парку ім. Кожедуба в Сумах.  Партійці занепокоєні  станом головного  місця відпочинку сумчан, тому і вийшли з ініціативою про зміни.

“У нас немає такої зони, де б могли відпочивати та проводити своє дозвілля сумчани. На жаль, ми бачимо, що для того, щоб прогулятись крутим парком, люди мають їхати за 200 кілометрів до сусідніх областей, до сусідніх обласних центрів, тому  розуміємо, що запит такий від суспільства є”, – говорить Михайло Ананченко, голова Сумської  обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Парк  збудований ще за радянських часів, будь-які масштабні роботи востаннє проводились тоді ж. На сьогоднішній день, крім декількох  сучасних дитячих майданчиків, освітлення в центральній частині, не до кінця облаштованого скейт-парку та застарілих атракціонів, головному місцю відпочинку  нічим похвалитися.

“Нам потрібно не лише декілька атракціонів і недооблаштований скейтпарк  –  потрібен комплексний підхід, і ми будемо знову ж таки звертатися до громади, до людей, що вони хотіли б бачити в цьому парку”, – переконана Тетяна Скрипка, народна депутатка України («Слуга Народу»).

Конкурс буде відкритим, говорять  в обласній організації «Слуги Народу». Найближчим часом партійці проводитимуть відкриті опитування в центрі Сум та спальних мікрорайонах. Ідеї прийматимуть в обласному офісі партії та в  повідомленнях на офіційних сторінках обласної організації в соціальних мережах.  Партійці впевнені – байдужих не буде. Далі збиратимуть досвід сусідніх обласних центрів та європейських міст. До проєктування залучатимуть найкращих фахівців.

Партійці усвідомлюють, що  ідея амбітна, а її реалізація -завдання не з легких. Проте  переконані – зможуть знайти під це кошти.

“У нас є субвенція на соціально -економічний розвиток. Якщо не буде вистачати коштів, будемо звертатися і в офіс Президента за підтримкою цього об’єкта, бо я вважаю,що він суттєвий для нашої громади”, – говорить Тетяна Скрипка.

Реалізувати проєкт планують максимум за 2 роки.  І це реально. Вже цього тижня  в Сумах працювали фахівці, які на 99% визначились, що майбутній урбан-парк буде саме у парку  Кожедуба.

“Це буде перший крок в реновацію, відновлення парку, коли буде визначено місце – в наступному році ми плануємо отримати субвенцію на створення цього урбан-парку. Він має лягти в загальну концепцію розвитку парку. Пів року на розробку концепції, проєктування і рік – півтора на реалізацію”, – розповідає Дмитро Живицький, голова Сумської облдержадміністрації.

Та поки   в обласній  організації «Слуги Народу» чекають активності від сумчан, адже парк  для більшості містян – це історія, приємні спогади,  місце відпочинку, яке  повинно слугувати ще не одному поколінню  сумчан.

Поділитися в соцмережах: