Сміттям по “А-МУССОН”: СТС долучилися до радикальної акції, аби в Сумах було чисто (+ФОТО, ВІДЕО)

Протягом тижня на гарячу лінію СТС сипляться дзвінки від сумчан, яким остогидло неприбране “А-Муссоном” сміття. На прохання людей команда СТС вирішила наглядно показати товариству “А-МУССОН”, що сміття у місті повно. І допомогти його прибрати із дворів сумчан.  

Нещодавно на офіційному сайті Сумської міської ради з’явилося відео, на якому міський голова Олександр Лисенко, оглядає нові, ще чистенькі контейнери “А-Муссону”. Мовляв, саме через те, що їх мало – все місто завалено непотребом.

Під час весняних робіт, коли у мешканців на городах збільшується кількість сміття,- треба відповідно збільшити і кількість контейнерів. По-перше це буде порядок, по-друге, це буде більш екологічно, і по-третє, я думаю, що якість прибирання збільшиться на 100%, – розповідає мер.

Тільки от очільник міста вперто закриває очі на те, що навіть старі смердючі контейнери зі сміттям А-Муссон не вивозить. І якщо їх стане більше – брудна проблема міста нікуди не зникне.

Його ж заступник, Володимир Войтенко, який свого часу навіть пішов всупереч закону, і голосував чужою карткою на сесії, аби тільки компанія потрапила на ринок послуг Сум, своїм протеже цілком задоволений.

“Я задоволений тим, що підприємство вийшло на вирішення цього питання.це зовсім інша якість, європейський підхід. Звичайно, що всі побачили вихід із зимового періоду проблеми сміттєвих майданчиків величезні”, – коментує на камеру заступник мера.

Утім, сумчани – іншої думки. На гарячу лінію СТС люди скаржаться: уже немає сил терпіти завали сміття під їх будинками, до яких нікому немає діла. Ми вже зверталися із цими питаннями до “А-Муссона”. Проте там на думку громади – не зважають. Тож сумчани, разом із телекомпанією СТС, вирішили допомогти “А-Муссону” прибрати місто.

“Ми – соціальне телебачення Сумщини. Кожен день ми отримуємо сотні дзвінків від сумчан про те, що місто переповнене сміттям. Ми не можемо залишатися осторонь. Нехай навіть такими радикальними методами, але ми змусимо компанію “А-Муссон”, що виграла конкурс, вона забезпечує 75% ринку м. Суми, працювати”, – заступник директора Телекомпанії СТС Ігор Бабенко.

Команда СТС разом із активістами зібрала сміття, яке мала б прибирати обслуговуюча компанія. Сумчани таку ініціативу повністю підтримали.

“У нас ось ця мусорка – суцільне неподобство! Тут було мусору, буквально тиждень тому, до проїжджої дороги. І ніхто не прибирає! Я не знаю, чим займається мер нашого міст. Ви молодці, що приїхали! Хоч ви приберете замість організації, якій ми платимо гроші за вивезення сміття!”, – коментує сумчанка пані Віра.

Доки активісти завантажували сміття, керівництво “А-Муссону” на диво оперативно приїхало…на розбірки.

Аби наглядно показати директору підприємства де у місті є сміття, завантажена машина рушила прямісінько під їх офіс.

“Згідно договору комунального замовлення, ми надаємо послуги з вивезення ТБО, крупно габаритного, та будівельного. А листя, і оте все – це не наше!”, – директор ТОВ “А-МУССОН” Олексій Олійник

Доки ж керівники компанії “А-Муссон”влаштовували скандали, замість виконання своїх безпосередніх обов’язків, адвокат компанії почала погрожувати нашому телеканалу телефоном.

“Ми влаштуємо такий скандал, що вас не буде в нашому місті!”, – повідомила адвокат ТОВ “А-МУССОН” Наталія Петренко

Крім того,нам пообіцяли повернути це сміття, вже під офіс СТС, замість того, щоб його прибирати. Ми ж листів меру та його підлеглим писати не будемо, адже також втомилися отримувати відписки чиновників. Натомість ми продовжимо захищати права простих сумчан, що сплачують захмарні платіжки “А-Муссону”.

Як це було дивілься у сюжеті СТС.