Сміттєві війни в Сумах продовжуються

Захаращені сміттєві майданчики – «больова точка» обласного центру. У черговий раз урегулювати питання взялися на засіданні з питань ЖКГ.

Відходи в місті вивозять дві компанії – «Сервіс Ресурс» та «А-Муссон». Проте біля баків регулярно з’являються купи гілок, листя та будівельних матеріалів.

Занепокоєні сумчани б’ють на сполох.

«Це питання зараз хвилює сумчан найбільше. Сміття у місті повно. Люди хочуть знати, за що вони платять гроші. Ми хочемо долучитися до комісії, аби показати сумчанам хто як голосує, та хто лобіює чиї інтереси», – говорить заступник директора «Телекомпанії СТС» Ігор Бабенко.

Тим часом машини, навантажені побутовим сміттям, продовжують курсувати на несанкціоновані звалища. За спостереженнями та підрахунками чиновників, вивантажується звезений з приватного сектору непотріб переважно в районах вул. Лебединська (38 авто за 2 години) та Чорновола (майже 70 за той же проміжок часу).

Об’єми значно перевищують прописані норми накопичення.  За допомогою міські комунальники звернулися до профільних спеціалістів з Харкова.

Чекаючи на висновки, у міськраді вже продумують стратегію врегулювання ситуації. Переглянуть і розміри штрафних санкцій як для власників приватних домогосподарств, так і для бюджетників, які інколи не гребують викиданням сміття на майданчики, що закріплені за багатоповерхівками.

За перебігом подій у «сміттєвих війнах» пильнуватимуть наші знімальні групи.