Спеціальні карти дозволять більш якісно організувати життя мешканців Тростянецької міської ОТГ

Мешканцям Тростянецької міської ОТГ невдовзі почнуть видавати спеціальні картки. За таке рішення проголосували депутати Тростянецької міської ради на сесійному засіданні 26 червня,  повідомляється на сторінці ТМР у Facebook.

Конструктивно попрацювавши, депутати розглянули близько восьмидесяти питань порядку денного. Одним із важливих питань було  “Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької ОТГ на 2018 рік (зміни були внесені до розділу «Заходи, пов’язані з економічною діяльністю»).

Ухвалення цього рішення дасть можливість вже з вересня поточного року впровадити «Карти мешканця Тростянецької міської ОТГ» та встановити у громадському транспорті пристрої для зчитування з них інформації.

Як пояснив міський голова Юрій Бова, такий пристрій передусім дасть можливість здійснювати точний облік пільговиків Тростянецької міської ОТГ, які скористалися послугами залізничної станції Смородине та автобусного громадського транспорту.

Враховуючи цей факт, міська влада відшкодовуватиме перевізникам кошти за перевезення громадян пільгових категорій на основі фактичних даних.

«Карта мешканця Тростянецької міської ОТГ» також функціонуватиме в якості посвідки читача у Тростянецькій публічній бібліотеці, де запроваджується електронна система обслуговування.

Також передбачено встановлення на зупинках громадського транспорту електронних табло з розкладом руху автобусів.

Депутати на сесії проголосували за створення нового комунального підприємства «Тростянецьпастранс», яке надаватиме транспортні послуги жителям громади, також його автобуси перевозитимуть по місту та за його межі школярів, гуртківців, спортсменів, людей з особливими потребами.