Стали відомі попередні результати виборів у дев’яти ОТГ на Сумщині

9

29 жовтня мешканці дев’яти об’єднаних територіальних громад обирали голів та депутатів.

Станом на понеділок, 30 жовтня, опрацьовано 100% протоколів. Зокрема, вже визначені переможці виборів в ОТГ на посади міських, сільських та селищних голів.

Про це на апаратній нараді в облдержадміністрації розповіла заступник керівника апарату Сумської ОДА Світлана Чаусовська.

8

За словами посадовиці, голосувати прийшли 46,2% виборців, загалом більше 30 тисяч людей. Найактивніше голосували жителі Коровинської ОТГ (явка виборців склала 62,8%) та Новослобідської ОТГ (61,3%). Найнижчою явка була зафіксована в Тростянецькій ОТГ ? 37,7% виборців.

Вибори пройшли спокійно. Надзвичайних ситуацій, які б могли вплинути на хід проведення голосування та результати виборів, не зафіксували. Громадський порядок на 85 виборчих дільницях забезпечували понад 150 правоохоронців.

Нагадаємо, голів та депутатів обирали у Буринській,  Дубов’язівській, Коровинській, Комишанській, Чернеччинській, Новослобідській, Степанівській, Тростянецькій та Верхньосироватській об‘єднаних територіальних громадах. Участь у виборах мали взяти 65 тисяч виборців.