Стало відомо, хто хоче постачати Сумам автобуси

a701_02_0-800x445

У системі «Prozorro» відбулося розкриття пропозицій учасників в рамках тендерів на поставку КП «Електроавтотранс» чотирьох великих і двох маленьких автобусів, повідомляє transport.sumy.ua.

На торги по маленьким автобусам подались тільки два учасники – ТОВ «Авто-регіон» і ПП «Аймакс-груп». Очікувана вартість транспортних засобів складає 3,96 млн. грн. З огляду на те, що обидва учасники запропонували однакову модель автобуса Отаман А092Н6, а також досвід аналогічного тендеру, яке КП «Електроавтотранс» проводило в листопаді 2016 року, остаточна ціна, запропонована переможцем, швидше за все буде незначно нижче очікуваної.

На тендер з постачання чотирьох низькопольних автобусів подались три компанії: ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженеринг» з моделлю автобуса ЛАЗ А183N1, ДП «АСЗ №1 АТ« АК «Богдан Моторс» з моделлю Богдан А70132 і ТОВ «МАЗтранссервіс» з моделлю МАЗ 203069. Очікувана вартість закупівлі становить 15,84 млн. грн. Для порівняння в Івано-Франківську чотири великі автобуси зі схожими характеристиками планують закупити за ціною не більше 13,2 млн. грн., тобто на 2,6 млн. дешевше, ніж у Сумах.

На даний момент вже відомо, що ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженеринг» не надав чинного сертифіката на автобус, як того вимагають умови тендера, а значить учасник буде відсторонений на цій підставі тендерним комітетом КП «Електроавтотранс».

Таким чином, швидше за все передкваліфікацію пройдуть тільки два учасники. При цьому як показав аукціон в рамках тендеру на поставку великих автобусів в Києві з аналогічним складом учасників, проведений у вересні 2016 року, ні ТОВ «МАЗтранссервіс», ні ДП «АСЗ №1 АТ« АК «Богдан Моторс» не знижували спочатку заявлені ціни.