Стало відомо, хто очолить сумський центр олімпійської підготовки

20

Виконуючим обов’язки директора центру олімпійської підготовки з легкої атлетики призначений Віталій Корж. Про це повідомляє Ваш Шанс.

Центр, на базі якого матимуть змогу тренуватися близько 70 найобдарованіших легкоатлетів України, задля поповнення національної збірної нашої держави, працюватиме у Сумському легкоатлетичному манежі. Запрацювати він має з 1 січня наступного року.

Нагадаємо, рішення про створення східного (у Сумах) та західного (у Луцьку) центрів олімпійської підготовки з легкої атлетики затвердив Кабмін 9 серпня.

Довідка: Віталій Корж – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, член збірної. Народився 5 жовтня 1987 року в Сумах. Займається легкою атлетикою з 1998 року, перший і нинішній тренер – Олег Білодід. У 2009 році закінчив Сумський державний педуніверситет ім. Макаренко, спеціальність – фізкультура. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня (25 липня 2013) – за досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані, де завоював золото у складі естафетної команди 4х100 м. Федерація легкої атлетики Сумської області за підсумками 2014 року визнала Віталія Коржа кращим легкоатлетом Сумської області.