Стали відомі подробиці зникнення 18-річної сумчанки

Сумчанка подякувала поліцейським, які розшукали і повернули додому її дочку.
Майже щодня до поліції звертаються люди з заявами про те, що йдуть з дому і не повертаються їх близькі люди – старенькі батьки, хворі, або ж діти. І щораз на їх пошук відразу ж «підіймаються» поліцейські різних підрозділів: оперативники розшуку, ювенальна превенція, патрульні. Адже людське здоров’я і життя – найважливіше. Бо ніхто не знає, де саме в цю мить може перебувати людина, яка зникла, і, можливо, саме в ці хвилини вона потребує негайної допомоги. А кожна хвилина затримки може коштувати їй найдорожчого – життя.
Кілька днів тому із заявою про те, що пішла з дому і не повернулася її 18-річна донька, до поліції звернулася жителька обласного центру. Жінка пояснила, що дівчина залишила вдома записку, у якій вказала, що починає самостійне життя, і попрохала її не шукати.
Стурбовані мати і батько спробували спочатку самостійно шукати доньку, та все ж дуже скоро звернулися за допомогою до поліції. Правоохоронці відразу почали оперативно-розшукові заходи, і вже за добу знайшли дівчину та повернули її зраділим батькам.
Виявилося, що дівчина й справді вирішила спробувати пожити самостійно. Нещодавно влаштувалася на роботу, і, маючи невеликі фінансові заощадження, пішла з дому, винайняла квартиру купила собі трохи їжі та вимкнула мобільний телефон. Остання обставина неабияк змусила похвилюватися батьків, бо ті не знали вже, що й думати, коли телефон рідної людини мовчав.
Оперативність правоохоронців, їх чуйність до чужої біди та результат їхньої роботи по-справжньому вразили заявницю. Тож жінка через соціальну мережу щиро подякувала працівникам поліції, і, зокрема, начальнику сектору кримінальної поліції Сумського районного управління поліції Андрію Алєксєєву за своєчасне реагування, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків, побажала удачі та здоров’я.

Поділитися в соцмережах: