Суд скасував будівництво нового торгового центру в Сумах

Сьогодні, 24 травня, Харківський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність рішення Сумського адмінсуду щодо скасування дозволу на будівництво ТЦ біля універмагу «Київ». Йдеться про 40 соток біля універмагу «Київ», які зараз займає речовий ринок.

Нагадаємо, підприємство Григорія Дашутіна «Укртехносинтез» і підприємниця Тетяна Дашутіна хотіли на цій землі замість ринку побудувати ще один торговий центр. Колишній головний архітектор Сум Володимир Биков видав їм на це «умови та обмеження». А ДАБК зареєстрував декларацію на початок будівельних робіт. Мер, дізнавшись про це, дав доручення правовому управлінню міськради оскаржити видачу документів. Суд першої інстанції задовольнив позов міськради, назвавши дії Бикова неправомірними.

Департамент містобудування та земельних відносин подав апеляцію, але Харківський апеляційний адмінсуд залишив її без задоволення, а рішення суду першої інстанції в силі.

Дане визначення Харківського суду вступило в законну силу відсьогодні – з моменту його оголошення. Таким чином «Укртехносинтез» і підприємниця Дашутіна втратили право будувати новий ТЦ.

Джерело: Данкор