Суд залишив під вартою підозрюваного у пограбуванні депутата міськради

50

Апеляційний суд Сумської області відхилив апеляційну скаргу, якою сумчанина було взято під варту за підозрою у грабежі (ч.2 ст.186 КК України).

Про це повідомляє прес-служба суду.

Органом досудового розслідування встановлено, що 3 вересня цього року чоловік разом із трьома неповнолітніми особами, перебуваючи в кафе «Бістро», домовилися напасти на одного із відвідувачів закладу та пограбувати його. Реалізуючи свій злочинний намір, зловмисники відкрито нанесли потерпілому два удари в лице, вихватили мобільний телефон «Xiomi Redmi 2» та зірвали ланцюжок з шиї. Після чого зникли з місця вчинення злочину та збули викрадені речі на власний розсуд. Потерпілим виявився один із депутатів Сумської міської ради.

Слідчий поліції звернувся до Ковпаківського районного суду м. Суми з клопотанням взяти підозрюваного під варту. Слідчий суддя клопотання задовольнив і встановив дію запобіжного заходу до 1 січня 2018 року.

Не погоджуючись із таким рішенням місцевого суду, сторона захисту подала апеляційну скаргу, в якій просила скасувати ухвалу суду першої інстанції у зв’язку із необґрунтованістю підозри. В свою чергу, сторона обвинувачення наполягала залишити підозрюваному в силі обраний раніше запобіжний захід. Надала докази, що особа обґрунтовано підозрюється в скоєнні кримінального правопорушення.

«Колегія суддів Апеляційного суду Сумської області, переглянувши матеріали кримінального провадження, залишила в силі ухвалу Ковпаківського районного суду м. Суми, оскільки існують ризики того, що особа переховуватиметься від органів досудового розслідування, суду, може чинити тиск на свідків та інших учасників процесу», – повідомили в суді.