Сумчан дуже просять не плутати нові благодійні контейнери зі сміттєбаками

Благодійна ініціатива «Тонна добрих речей» від громадського фонду «Суми» офіційно запрацювала. Сьогодні, 20 липня, у Сумах встановили 2 контейнери для збору б/у речей: один – біля офісу громадського фонду по вул. Кузнечній, 2 (у сквері біля “Макдональдс”), другий – у 9-му мікрорайоні біля ринку.

Тепер кожен, хто бажає віддати свої старі, але в нормальному стані речі нужденним, може приносити їх сюди. Дізнатися, підходить ваш скарб чи ні, можна завдяки спеціальним наклейкам на контейнері.

Координатори ініціативи відзначають, що по мірі наповнення контейнерів їх вміст перевозитимуть на спеціальний склад, де раз на тиждень волонтери будуть перебирати речі. Уже були проведені переговори з декількома хімчистками міста, але поки ніхто не погодився чистити речі. Тому волонтери сподіваються на сумлінність сумчан.

«Контейнер – ні в якому разі не сміттєвий бак», – зазначають волонтери.

Речі будуть отримувати всі нужденні, хто буде приходити в громадський фонд, а також волонтери будуть пропонувати речі інтернатам.

Розміщення контейнерів в Сумах стало можливим завдяки підтримці одного з перевізників ТПВ – компанії ТОВ «Сервісресурс». За свій рахунок вони виготовили 2 контейнери (вартість одного – 6900 грн). Представник компанії відзначає, що вони готові підтримувати ініціативу сумських волонтерів і надалі у тому випадку, якщо проект буде затребуваним і сумчани будуть жертвувати не сміття, а дійсно нормальні речі. Так, є можливість до кінця року виготовити ще 10 таких контейнерів.

1011

Джерело: gorod.sumy.ua