Сумчан штрафуватимуть за куріння, алкоголь, неправильне утримання тварин, порушення тиші і торгівлю з рук

Вже з понеділка контроль стає жорсткішим.

За дотриманням правил благоустрою у Сумах з понеділка, 3 квітня, слідкуватимуть і фахівці управління поліції охорони в Сумській області. Про це повідомили під час брифінгу керівництва Управління поліції охорони та управління «Інспекції з благоустрою міста Суми».

Окрім фахівіців Інспекції з благоустрою, вулицями міста патрулюватимуть ще 2 наряди «муніципальної поліції». І якщо працівники Інспекції можуть скласти адмінпротокол лише за ст. 152 та ст. 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення, то працівники поліції охорони зможуть притягнути сумчан до відповідальності й за низкою інших статей:

ст. 154 (Порушення правил тримання собак і котів), ст. 159 (Порушення правил торгівлі на ринках), ст.160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях), ст. 175 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях), ст.179 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві), ст. 180 (Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння) та ст. 182 (Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях).

Правопорушників почнуть шукати із центральної частини міста. “А її тут хоч відбавляй”, – повідомив заступник начальника управління Микола Яковенко.

Про порушення можна повідомляти до «Служби-1580» або чергової частини управління поліції охорони в Сумській області за тел.: 22-11-47.