Сумчан запрошують реєструватися на онлайн-курс «Челендж «Навчай українською»

За фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України, протягом 29 жовтня-30 листопада заплановано реалізацію проєкту «Челендж «Навчай українською».

Проєкт спрямований на підвищення ролі української мови як національної цінності та важливого атрибута національної ідентичності, подолання мовнокультурної меншовартості українців.

Вільне володіння державною мовою – це одна з ключових компетентностей для школярів. Проблемою для України є те, що у багатьох гуртках та секціях у великих містах викладають не державною мовою. Це стає перешкодою для того, щоб діти добре оволоділи українською мовою. Окрім того, це порушення Закону України «Про освіту» та статті 30 Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

В рамках проєкту з 5 листопада 2021 року впродовж трьох тижнів відбудеться безкоштовний онлайн-курс (7 вебінарів та 15 практикумів) по вивченню та удосконаленню володіння українською мовою.

Цільова аудиторія заходу: викладачі і тренери позашкільних закладів, гуртків та спортивних секцій.

Реестрація учасників в онлайн-курсі до 3 листопада, анкета для заповнення: https://forms.gle/tByp8BSMzcHimLgs9.

Контактна особа, голова громадської організації «Українська гуманітарна платформа» – Наталія Федечко, тел.: +380677839596